• Dostępność

  Na stanie

  ADBL One Shot Tire Pad to aplikator do opon wykonany z szarej średnio-twardej pianki o niskiej chłonności. Zapewnia łatwe i równomierne rozprowadzanie preparatu po powierzchni opony.
  1,69 
 • Dostępność

  Na stanie

  ADBL One Shot Tire Pad to zestaw aplikatorów, który rozwiąże problem organizacji pracy w wielu studiach detailingowych. Aplikator wykonany z miękkiej, czarnej piany, który świetnie sprawdza się do aplikacji dressingów na opony oraz tworzywa zewnętrzne.
  14,90 
 • ADBL TICKLER
  Dostępność

  Na stanie

  ADBL TICKLER – WAX AND DRESSING APPLICATOR ADBL Tickler- piankowy aplikator obszyty wysokiej jakości mikrofibrą. Idealny do nakładania produktów pielęgnacyjnych takich, jak woski, sealanty, dressingi wewnętrzne czy odżywki i mleczka do skóry. Wykonany z dwóch rodzajów ultra miękkiego włosia. Krótszego po jednej, a dłuższego po drugie stronie. Zaopatrzony w kieszonkę…
  14,90 
 • Dostępność

  Na stanie

  Foam Tire Applicator Gąbkowy aplikator do opon. Dzięki niemu bez trudu nałożysz dressing na opony.
  8,90 
 • Ultracoat Applicator
  Dostępność

  Na stanie

  Ultracoat Applicator Ultracoat Applicator – to niezwykle delikatny aplikator przeznaczony do nakładania powłok. Doskonale nadaje się do aplikacji powłok innych producentów. Cena za sztukę
  9,99 
 • Dostępność

  Na stanie

  waxPRO Super Soft Foam Black Series Aplikator do wosku o wyjątkowo delikatnej strukturze gąbki, która nie porysuje nawet najdelikatniejszych lakierów.  Pranie Nadaje się do prania w pralce (do 60°C).
  6,90 
 • Work Stuff Coating Application Kit
  Dostępność

  Na stanie

  Work Stuff Coating Application Kit – to zestaw aplikatorów kostkowych i ściereczek suede do aplikacji powłok ceramicznych/kwarcowych. Zestaw zawiera: Work Stuff Coating Applicator – 2 sztuki Work Stuff Suede Cloth 10x10cm – 10 sztuk
  44,90 
 • Stuff Handy Wax Applicator
  Dostępność

  Na stanie

  Work Stuff Handy Wax Applicator- Delikatny aplikator do nakładania wosków i dressingów. Wymiary:  Średnica 85mm - Wysokość 50mmKod Producenta: WS-41.
  14,90 
 • Dostępność

  Na stanie

  Work Stuff Handy Wax Applicator Aplikator z ergonomicznym uchwytem dostosowany do nakładania wosków . Odporny na ścieranie, łatwy w oczyszczaniu, pozwala na zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa lakieru, jak również czystych rąk podczas pracy. Składa się dwóch pianek. Jedna delikatna, a druga sztywna dla lepszego komfortu pracy.
  16,90 
 • Work Stuff Tire Applicator
  Dostępność

  Na stanie

  Work Stuff Tire Applicator – to aplikator do opon z ergonomicznym plastikowym uchwytem . Główne cechy: Wysokiej jakości gąbka, Plastikowy uchwyt, Ergonomiczny kształt, Przystępna cena, WORK STUFF Clean Hands Tire Applicator to niezwykle ergonomiczny i przyjazny aplikator do aplikacji dressingów na opony.
  19,90