• ADBL Wax One
  Dostępność

  Na stanie

  ADBL Wax One 100ml – hybrydowy wosk, trwałość do 3 miesięcy ADBL Wax One – wosk samochodowy gwwarantujący maksymalny połysk i trwałość efektu na różnorodnych lakierach samochodowych o barwach jasnych i ciemnych. Unikalna formuła sprawia, że wosk bardzo łatwo się aplikuje i nie sprawia problemu podczas docierania, jednocześnie doskonale wiążąc…
  58,99 
 • Dostępność

  Na stanie

  Jak działa Spray Wax? Spray Wax to syntetyczny wosk w płynie przeznaczony do szybkiej aplikacji. Stanowi długotrwałe zabezpieczenie lakieru przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki niemu powłoka odzyska świeżość i blask. Delikatnie przyciemnia lakier i przykrywa mikro zarysowania. Jest znakomitą alternatywą dla wosków twardych, zwłaszcza kiedy szukamy mniej czasochłonnego rozwiązania. Spray Wax…
  59,99 
 • Collinite 476s
  Dostępność

  Na stanie

  COLLINITE Super DoubleCoat Auto Wax #476 - Jeden z najlepszych dostępnych wosków w paście. Łatwy w aplikacji i absolutnie odporny na detergenty.
  108,99 
 • Show Wax
  Dostępność

  Na stanie

  Good Stuff Show Wax - to wosk stworzony z myślą o zabezpieczaniu lakieru. Nadaje konkursowego wyglądu.
  128,99 
 • HOUSE OF WAX ZIRCON 30ml
  Dostępność

  Na stanie

  House of Wax Zircon House of Wax Zircon – to wosk łączący tradycyjną i nowoczesną technologię. Stworzony w oparciu o naturalne składniki z dodatkiem krzemionki. Zapewnia ogromną przyjemność z aplikacji, a także niesamowite doznania wizualne w postaci efektu mokrego lakieru i świetnej hydrofobowość. Zircon dostępny jest w cyklicznych limitowanych seriach,…
  39,99 
 • Koch Chemie Protector Wax
  Dostępność

  Na stanie

  Koch Chemie Protector Wax Koch Chemie Protector Wax – to innowacyjny produkt przeznaczony do szybkiego zabezpieczenia lakieru na mokro, podbicia połysku i poprawy hydrofobowości. Komponenty dobrane z najwyższą starannością, gwarantują długotrwały, wysoki połysk i poprawę wyglądu lakieru. Może być stosowany z ciepłą lub zimną wodą, ręcznie lub za pomocą urządzeń…
  127,99 
 • Soft99 Fusso Coat 12
  Dostępność

  Na stanie

  Soft99 Fusso Coat 12 Months Wax  do ciemnych lakierów 200g Nowa formuła produktu! Preparat tworzący trwałą na 12 miesięcy hydrofobizującą powłokę ochronną. Odpowiedni dla czarnych i ciemnych lakierów samochodowych.
  149,99 
 • Soft99 Fusso Coat Light
  Dostępność

  Na stanie

  Soft99 Fusso Coat 12 Months Wax do jasnych kolorów 200g. Nowa formuła produktu! Preparat tworzący trwałą na 12 miesięcy hydrofobizującą powłokę ochronną.
  149,99 
 • Soft99 Kiwami Silver Wax, jest produktem idealnym dla osób poszukujących równowagi pomiędzy lśniącym finiszem i solidnym zabezpieczeniem lakieru.
  Dostępność

  Na stanie

  Extreme Gloss, nazywany przez Japończyków The Kiwami, jest produktem idealnym dla osób poszukujących równowagi pomiędzy lśniącym finiszem i solidnym zabezpieczeniem lakieru. Łatwo go nałożyć i wetrzeć.
  98,99 
 • Dostępność

  Na stanie

  Soft99 Pearl & Metallic Soft - Pasta woskująca przeznaczona dla delikatnych lakierów metalik i lakierów perłowych. Preparat nadaje wysoki połysk karoserii jednocześnie tworzy powłokę chroniącą przed deszczem czy osadzaniem się kurzu i zanieczyszczeń.
  76,99